SMS Sonidos Tonos De Llamada

SMS Sonidos Tonos De Llamada 1

SMS Dźwięki Dzwonki aplikacja oferuje możliwość mają najlepsze dźwięki kolekcję najnowsze dzwonki SMS dla Androida.

SMS Dźwięki Dzwonki aplikacja oferuje możliwość mają najlepsze dźwięki kolekcję najnowsze dzwonki SMS dla Androida.

SMS Dźwięki Dzwonki aplikacja oferuje możliwość mają najlepsze dźwięki kolekcję najnowsze dzwonki SMS dla Androida. Pobierz aplikację i to fajne dostaniesz najpopularniejsze SMS i powiadomień dzwonki w jednej aplikacji za darmo. Dajemy naszym najlepszym i wykonane specjalnie dla Ciebie sms pudła z różnych dzwonków dla wiadomości tekstowych, powiadomień lub sygnałów ostrzegawczych. Ta aplikacja ma wiele odcieni SMS gitary, perkusja effecs, świąteczne dźwięki i wiele krótkich, długich, głośnych i zabawne dźwięki.

Krótkie wiadomości tekstowe pomagają nam pozostać w kontakcie z drogich ludzi. Ten dzwonki aplikacja zapewnia wiele różnych i najnowsze dźwięki, które można wykorzystać jako techno SMS lub alarm pierścienia, czat powiadomienia lub sygnał dźwiękowy. To jest na pierwszym miejscu bardzo śmieszne dzwonki aplikacji. Trochę pozytywnej atmosfery, słońca i lato śmiech w swoim życiu. Grab góry dźwięki dzwonków teraz. Tekst brzmi dzwonki sprawi, że dzień w najlepszy sposób. Naszą misją jest dostarczanie najnowocześniejszych i darmowe dzwonki do telefonu komórkowego. Można tam znaleźć i wiele doskonałe efekty dźwiękowe, takie jak gwizdek, samochód, pierdnięcie, kreskówki ..... Zestaw najlepszych dzwonki sms na kontakcie osobistym łatwo, z rozmowy i dźwięki SMS dla każdego z kontaktów. Dzwonki Dźwięki SMS to aplikacja z kolekcji klasycznych melodii starannie zbierane, BIP, dzwony, a także zabawnych i dziwnych dźwięków, aby ustawić jako nowy sygnał sms. W tym śmiesznym pudła można znaleźć zabawne odgłosy zwierząt, śmieszne śpiew, dźwięki dla dzieci i inne szalone rzeczy, aby ustawić jako dzwonek SMS. Gładkie, głośne i szybkie rytmy, a następnie wiele krótki deszcz samba dzwonki, harfa Strum, trąbka, elektryczne riff, kur zapieje i wiele, wiele innych. Zapraszamy do klubu sms brzmi kochanka.

To niesamowite darmo Android aplikacja jest podzielony na dwie części. Pierwsza część obejmuje najnowsze dzwonki, które można zainstalować jako dzwonek lub przypisać fajne dzwonki do każdego z kontaktów! Następna sekcja zawiera niesamowite dźwięki sms i dźwięki powiadomień. Po odsłuchaniu wszystkich dzwonki i melodie można oddzielić najlepsze dzwonki do ulubionych folderów. Nie zapomnij użyć więcej przycisk apps, aby zobaczyć, co jeszcze oferujemy dla Ciebie i pamiętaj, aby zawsze mieć najlepsze dźwięki dla urządzenia z systemem Android!

Główne cechy:

Ustaw jako dzwonek

Asign do kontaktów

Wybierz ulubione

Ustaw jako dźwięk wiadomości, powiadomienia lub alarmu

Dźwięk używane w aplikacji są na licencji domeny publicznej i / lub kreatywny licencji Commons

Aplikacja jest testowana na wielu urządzeniach z systemem Android

— Muzyka i radio —

SMS Sonidos Tonos De Llamada

Download

SMS Sonidos Tonos De Llamada 1